Tune of the day
uamilner

True Blood 6 сезон
uamilner

Бля я не можу описати "крутоту" цього серіала а тим більше цей "ВОСТОРГ" який показують у 6 сезоні.
Поверненя ТРУБЛЯДІ вийшло просто "мега жирне" один з моїх улюблених серіалів на даний момент.Із серіалу ніби пішов головний шоураннер і "создатель" аха цього серіалу Алан Болл но серіал не втратив абсолютно нічого,а мені здалось що навпаки добавив в чомусь,ну це судячи по 3 серіях які показали.Дуже жаль що в цьому сезоні буде тільки 10 серій замість стандартних 12,але і на цьому добре,"головне якість а не кількість" я для мене.
Ну а про 6 сезон в 2 словах.Тут вже пішла "жорстока війна" людей з вампірами і всякими "перевертнями",Люди добраче взялись за винищення вампірів після подій у 5 сезоні.
Окрім війни,в 6 сезоні нарешті появиться славнозвісний "Варлоу" ну за 3 серії його обличчя ще не показали.(хехе)
Також Білл про білла "мовчу"
Ну а найбільше ржу на новими дітьми Енді Бельфлора які ростуть так за швидко як ГРИБи.ахах
Тому хто не бачив TrueBlood миттю качайте і дивіться цей як для мене шедевр.Потім ще десь напишу про нього,один з небагатьох серіалів які дивлюсь літом)
ГіфкиCollapse )

Under The Dome 2 серія
uamilner

Глянув 2 епізод цього серіалу і враження якшо чесно трішки помінялись після не поганого 1 епізоду.Чи то я не в настрої дивився чи то ще щось,но епізод мене шось не вразив.Тому вирішив кілька серій не дивитись,щоб назбирати трішки а потім одразу глянути,може думка зміниться,но серіал закидувати не буду,додивлюсь це точно тим більше тільки 13 серій,а зараз "мінідроп",є багато інших серіалів які треба доглянути,а які?можливо потім напишу тут

Tune of the day №2
uamilner

Aly & Fila feat. Sue McLaren -- Mysteries Unfold (Uplifting Mix)

Delivery Man (2013) - трейлер
uamilner
Люблю фільми з Вінсом,один з кращих комедійних акторів,надіюсь фільм буде норм

Фінальний трейлер PACIFIC RIM
uamilner

Tune of the day №1
uamilner
Щоб всі зранку роздуплились розмендую послухати цей "чарівний" трек
Darren Porter & Ferry Tayle – Neptune's Return


Falling Skies продлили на 4 сезон
uamilner

TNT продовжив життя Falling Skies ще на 1 сезон.4 сезон буде з стандартними 10-ма епізодами.Продовження літом 2014 року.
А я от обмежився тільки 1 сезоном,такі соплі "чесно слово"

Tune of the day
uamilner
ЛЯПОТАААААА
A.R.D.I. – Mystery

Топ-10 найкращих стадіонів України
uamilner
10)Тернопільський міський стадіон (раніше «Авангард») — найбільший стадіон Тернополя. На цій арені проводять свої футбольні домашні матчі «ФК Нива» та муніципальний клуб «ФК Тернопіль».
Повна офіційна назва стадіону — Комунальне підприємство «Тернопільський міський стадіон». До 2000 року стадіон міг прийняти 18 500 глядачів. Після реконструкції «Західної» трибуни місткість склала 16 450 глядачів.
Після реконструкції проведеної у 2010–2011 роках — 15 150 місць, пластикові і під накриттям. Стадіон поділений на 48 секторів. Діє електронне табло, освітлення 1200 люксів. Арена розміщена на території «Старого парку».
Read more...Collapse )

?

Log in

No account? Create an account